rezerwacja

Sale konferencyjne - Warszawa

Hotel Puławska Residence – sale konferencyjne

Hotel Puławska Residence to nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Warszawa to najważniejsze pod względem biznesowym miasto w Polsce i to tu koncentruje się działalność wielu krajowych i zagranicznych firm. Właśnie dlatego oferujemy kompleksową obsługę w ramach wynajmu sal konferencyjnych i usług powiązanych. To u nas można zorganizować nie tylko konferencje, ale również bankiety sympozja i inne spotkania biznesowe.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów. Tworzymy zgrany zespół specjalistów w zakresie obsługi konferencji i jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie przekazane nam wymagania. Hotel Puławska Residence to dobra decyzja, o czym przekonało się już wielu Gości – mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także Państwa życzenia.

Dysponujemy 8 nowoczesnymi salami konferencyjnymi, z czego największa z nich ma powierzchnię 270 m². Nasze sale są elegancko urządzone, klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego. W cenie sal znajdują się ekran, rzutnik, flipchart z papierem i markerami, nagłośnienie, internet, dzięki czemu nie muszą Państwo korzystać z własnych urządzeń. Zależy nam na tym, aby nasze sale konferencyjne spełniły wszystkie życzenia naszych klientów, dlatego dopasujemy je specjalnie dla Państwa. Hotel Puławska Residence zapewnia również noclegi i wyżywienie, wobec tego jesteśmy bardzo dobrym wyborem także wtedy, gdy planowane są wydarzenia kilkudniowe.

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualnego opiekuna, który dba o prawidłowość przebiegu spotkania i jest zawsze do usług. Dzięki temu mogą Państwo uzyskać obsługę na najwyższym poziomie, co jest ważne wtedy, gdy konferencja ma odbyć się precyzyjnie z planem.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszych sal konferencyjnych i oferowanych przez nas usług, prosimy o kontakt. Nasi koordynatorzy będą mogli przygotować dla Pastwa indywidualną ofertę w zachęcającej cenie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pakietów konferencyjnych i zarezerwowania usług w Hotel Puławska Residence w Warszawie!

Oferty specjalne

od 176 pln

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
od 166 pln

Nocleg - oferta elastyczna!

Nocleg - oferta elastyczna!
Nocleg - oferta elastyczna!
od 166 pln

Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Dłużej czyli taniej  ze śniadaniem
Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Aktualności

Certyfikat Jakości

18.11.2017

Weekend we Dwoje

06.09.2017

Skorzystaj
z
rabatu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij