rezerwacja

Sale konferencyjne w hotelu Warszawa

Konferencje kilkudniowe w Hotelu Puławska Residence

Często jeden dzień to zbyt mało, aby podczas niego omówić wszystkie ważne kwestie do poruszenia podczas konferencji, sympozjum, szkoleń czy też innego typu spotkań. Rozumiemy to, dlatego nasz Hotel Puławska Residence oferuje Państwu możliwość organizacji spotkań kilkudniowych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem noclegowym i własną restauracją, dlatego naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę w tym zakresie.

Oferujemy indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów sale konferencyjne w hotelu. Warszawa to jedno z najważniejszych miast na mapie Polski, gdy chodzi o organizację konferencji, sympozjów czy szkoleń. Dlatego też niezależnie od tego, jakie spotkanie Państwo planują, my jesteśmy zawsze do usług i zadbamy o to, aby było ono dopięte na ostatni guzik. Nasze zaawansowane zaplecze techniczne i personalne to gwarancją organizacji nawet profesjonalnych i szeroko zakrojonych imprez na najwyższym poziomie.

Do użytku oddajemy 8 w pełni wyposażonych sal zarówno na spotkania gromadzące aż do 270 osób, jak i na te 10-osobowe. Niezależnie od liczby uczestników służymy pomocą naszego Koordynatora ds. Konferencji i Bankietów, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całego przedsięwzięcia. Oprócz sal dysponujemy też przestronnym foyer, które stanowi idealne miejsce do prowadzenia przerw kawowych i przerw obiadowych w ciągu dnia. Posiadamy także 197 eleganckich pokojów i luksusowych apartamentów, które są stylowo urządzone i gwarantują całkowity komfort wypoczynku. To powoduje, że nawet w przypadku kilkudniowych spotkań możemy zapewnić naszym Gościom kompleksową obsługę.

Z naszej oferty skorzystało już wiele firm i instytucji. Mamy nadzieję, że również zdecydują się Państwo na dołączenie do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę i wycenę odzwierciedlającą Państwa potrzeby.

W razie pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji i służymy wsparciem. Zapraszamy do wybrania naszych usług w Hotelu Puławska Residence w Warszawie!

Po więcej informacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

 

Filip Gyurkovich

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

tel. +48 533 039 056

tel. +48 22 241 76 93

mail: fgyurkovich@pulawskaresidence.com.pl

 

Arkadiusz Roś

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

tel. +48 533 923 903

tel. +48 22 241 76 90

mail: aros@arche.pl

Oferty specjalne

od 132 pln

Pokój bez śniadania

Pokój bez śniadania
Pokój bez śniadania
od 210 pln

Pokój ze śniadaniem - CENA DNIA (Oferta Bezzwrotna)

Pokój ze śniadaniem  - CENA DNIA (Oferta Bezzwrotna)
Pokój ze śniadaniem - CENA DNIA (Oferta Bezzwrotna)
od 180 pln

Oferta podstawowa ze śniadaniem

Oferta podstawowa ze śniadaniem
Oferta podstawowa ze śniadaniem

Aktualności

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij