rezerwacja

Organizacja konferencji Warszawa

Organizacja konferencji – Warszawa

Hotel Puławska Residence oferuje Państwu profesjonalne usługi organizacji konferencji w Warszawie. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby prowadzenie konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań o innym charakterze było wraz z nami jeszcze wygodniejsze niezależnie od liczy uczestników, zakresu i czasu trwania.

Każdy z naszych klientów otrzymuje pełną opiekę dedykowanego Koordynatora ds. Konferencji i Bankietów. Indywidualna obsługa pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów w ramach organizacji spotkań, co przekłada się na brak niedociągnięć mogących zmniejszyć satysfakcję uczestników.

Na prace związane z przygotowaniem całego przedsięwzięcia od strony technicznej składają się między innymi dobór odpowiedniej sali i ustawienia krzeseł, zaopatrzenie jej w potrzebne zaplecze (sprzęt audiowizualny, projektory, ekrany, dostęp do internetu), również jest to zapewnienie uczestnikom noclegów w przypadku kilkudniowych spotkań, a także wyżywienia całodziennego. Nasi koordynatorzy są w stanie zająć się dla Państwa wszystkim i następnie będą także stale czuwali nad przebiegiem wydarzenia, aby móc w porę zareagować i wprowadzić konkretne zmiany, gdy okaże się to konieczne.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja konferencji w jej kwestii technicznej może być dla prowadzącej ją instytucji, firmy czy osoby dużym wyzwaniem, dlatego mamy też nadzieję, że nasze usługi będą przydatne i pomogą Państwu w realizacji wydarzenia tak, aby było ono dopracowane i wykonane w najdrobniejszych szczegółach zgodnie z pierwotnym planem. To powoduje, że nasza oferta jest tak konkurencyjna w stosunku do innych centrów konferencyjnych.

Organizacja konferencji w Warszawie to nasza specjalność od lat – jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego miejsca do wykorzystania na spotkania tego typu, a ponadto także profesjonalnej obsługi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, wtedy zapraszamy do wybrania naszej oferty w Hotelu Puławska Residence.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

 

Filip Gyurkovich

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

tel. +48 533 039 056

tel. +48 22 241 76 93

mail: fgyurkovich@pulawskaresidence.com.pl

 

Arkadiusz Roś

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

tel. +48 533 923 903

tel. +48 22 241 76 90

mail: aros@arche.pl

Oferty specjalne

od 99 pln

3000 noclegów na 30-lecie Arche

3000 noclegów na 30-lecie Arche
3000 noclegów na 30-lecie Arche
od 2 998 pln

WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)

WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)
WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)
od pln

Pokój bez śniadania

Pokój bez śniadania
Pokój bez śniadania

Aktualności

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij