rezerwacja

Organizacja konferencji Warszawa

Organizacja konferencji – Warszawa

Hotel Puławska Residence oferuje Państwu profesjonalne usługi organizacji konferencji w Warszawie. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby prowadzenie konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań o innym charakterze było wraz z nami jeszcze wygodniejsze niezależnie od liczy uczestników, zakresu i czasu trwania.

Każdy z naszych klientów otrzymuje pełną opiekę dedykowanego Koordynatora ds. Konferencji i Bankietów. Indywidualna obsługa pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów w ramach organizacji spotkań, co przekłada się na brak niedociągnięć mogących zmniejszyć satysfakcję uczestników.

Na prace związane z przygotowaniem całego przedsięwzięcia od strony technicznej składają się między innymi dobór odpowiedniej sali i ustawienia krzeseł, zaopatrzenie jej w potrzebne zaplecze (sprzęt audiowizualny, projektory, ekrany, dostęp do internetu), również jest to zapewnienie uczestnikom noclegów w przypadku kilkudniowych spotkań, a także wyżywienia całodziennego. Nasi koordynatorzy są w stanie zająć się dla Państwa wszystkim i następnie będą także stale czuwali nad przebiegiem wydarzenia, aby móc w porę zareagować i wprowadzić konkretne zmiany, gdy okaże się to konieczne.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja konferencji w jej kwestii technicznej może być dla prowadzącej ją instytucji, firmy czy osoby dużym wyzwaniem, dlatego mamy też nadzieję, że nasze usługi będą przydatne i pomogą Państwu w realizacji wydarzenia tak, aby było ono dopracowane i wykonane w najdrobniejszych szczegółach zgodnie z pierwotnym planem. To powoduje, że nasza oferta jest tak konkurencyjna w stosunku do innych centrów konferencyjnych.

Organizacja konferencji w Warszawie to nasza specjalność od lat – jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego miejsca do wykorzystania na spotkania tego typu, a ponadto także profesjonalnej obsługi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, wtedy zapraszamy do wybrania naszej oferty w Hotelu Puławska Residence.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

 

Joanna Grafa- Sales Manager

mail: jgrafa@pulawskaresidence.com.pl

tel.: 22 241 7694

Oferty specjalne

od 200 pln

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
od 190 pln

Oferta podstawowa ze śniadaniem

Oferta podstawowa ze śniadaniem
Oferta podstawowa ze śniadaniem
od 180 pln

Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Dłużej czyli taniej  ze śniadaniem
Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Aktualności

Skorzystaj
z
rabatu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij