rezerwacja

Konferencje Warszawa

Konferencje to nasza specjalność

Zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji w Warszawie. Nasza oferta jest skierowana do klientów wymagających i szukających pełnej obsługi wraz z opieką dedykowanego koordynatora.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesnemu zapleczu Hotel Puławska Residence to najlepszy wybór na konferencje. Warszawa jest miastem najczęściej selekcjonowanym w celu prowadzenia tutaj konferencji i innego typu spotkań o charakterze biznesowym czy naukowym. Dobre skomunikowanie, obecność licznych siedzib firm, instytucji powodują, że warszawskie centra konferencyjne konkurują o klientów. Hotel Puławska Residence oferuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie – mamy nadzieję, że uda nam się całkowicie spełnić Państwa wymagania i nasza współpraca okaże się owocna.

Dobra lokalizacja jest naszym atutem. Hotel Puławska Residence położony jest w Warszawie przy ulicy Puławskiej. To zaledwie około 5 kilometrów od Portu Lotniczego im. Chopina. Dojazd do naszego hotelu jest szybki i wygodny z każdej dzielnicy Warszawy, a także z innych polskich miast.

Dysponujemy 8 w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi z możliwością doboru ustawienia zgodnie z życzeniami klientów. To ustawienie teatralne, szkolne, bankietowe ze stołami na 12 osób, a także koktajlowe i w kształcie litery U. Łącznie oferujemy powierzchnię 450 m² naszych sal – największa może zmieścić do 270 osób jednocześnie dla układów teatralnego i koktajlowego.

Dodatkowo zapewniamy również kompleksową obsługę w ramach noclegów – dysponujemy 197 elegancko urządzonymi pokojami i luksusowymi apartamentami. Nasza restauracja serwuje przez cały dzień wyśmienite dania. Również można skorzystać z cateringu na przerwy kawowe, podczas których serwujemy napoje gorące, zimne, słodycze i inne przekąski.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów – jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, czekamy już teraz na kontakt. Przygotujemy indywidualną ofertę z wyceną. Zapraszamy do organizacji konferencji w Warszawie w hotelu Hotel Puławska Residence!

Oferty specjalne

od 176 pln

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
od 166 pln

Nocleg - oferta elastyczna!

Nocleg - oferta elastyczna!
Nocleg - oferta elastyczna!
od 166 pln

Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Dłużej czyli taniej  ze śniadaniem
Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Aktualności

Certyfikat Jakości

18.11.2017

Weekend we Dwoje

06.09.2017

Skorzystaj
z
rabatu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij