rezerwacja

Konferencje Warszawa

Konferencje to nasza specjalność

Zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji w Warszawie. Nasza oferta jest skierowana do klientów wymagających i szukających pełnej obsługi wraz z opieką dedykowanego koordynatora.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesnemu zapleczu Hotel Puławska Residence to najlepszy wybór na konferencje. Warszawa jest miastem najczęściej selekcjonowanym w celu prowadzenia tutaj konferencji i innego typu spotkań o charakterze biznesowym czy naukowym. Dobre skomunikowanie, obecność licznych siedzib firm, instytucji powodują, że warszawskie centra konferencyjne konkurują o klientów. Hotel Puławska Residence oferuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie – mamy nadzieję, że uda nam się całkowicie spełnić Państwa wymagania i nasza współpraca okaże się owocna.

Dobra lokalizacja jest naszym atutem. Hotel Puławska Residence położony jest w Warszawie przy ulicy Puławskiej. To zaledwie około 5 kilometrów od Portu Lotniczego im. Chopina. Dojazd do naszego hotelu jest szybki i wygodny z każdej dzielnicy Warszawy, a także z innych polskich miast.

Dysponujemy 8 w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi z możliwością doboru ustawienia zgodnie z życzeniami klientów. To ustawienie teatralne, szkolne, bankietowe ze stołami na 12 osób, a także koktajlowe i w kształcie litery U. Łącznie oferujemy powierzchnię 450 m² naszych sal – największa może zmieścić do 270 osób jednocześnie dla układów teatralnego i koktajlowego.

Dodatkowo zapewniamy również kompleksową obsługę w ramach noclegów – dysponujemy 197 elegancko urządzonymi pokojami i luksusowymi apartamentami. Nasza restauracja serwuje przez cały dzień wyśmienite dania. Również można skorzystać z cateringu na przerwy kawowe, podczas których serwujemy napoje gorące, zimne, słodycze i inne przekąski.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów – jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, czekamy już teraz na kontakt. Przygotujemy indywidualną ofertę z wyceną. Zapraszamy do organizacji konferencji w Warszawie w hotelu Hotel Puławska Residence!

Oferty specjalne

od 230 pln

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
od 200 pln

Oferta podstawowa ze śniadaniem

Oferta podstawowa ze śniadaniem
Oferta podstawowa ze śniadaniem
od 190 pln

Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Dłużej czyli taniej  ze śniadaniem
Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Aktualności

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij