rezerwacja

Pakiety konferencyjne

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiety konferencyjne, dzięki którym otrzymują Państwo do dyspozycji pełną gamę usług w Hotelu Puławska Residence. To najlepsza oferta skierowana do tych z Państwa, którzy szukają kompleksowego wsparcia w prowadzeniu wydarzeń biznesowych takich jak konferencje czy szkolenia.
W ramach pakietów znajdują się następujące usługi:
wynajem sali konferencyjnej wraz z opieka indywidualnego Koordynatora – sale są klimatyzowane, mogą posiadać na życzenie dostęp do światła dziennego, w cenie znajduje się wyposażenie: ekran, rzutnik, flipchart z papierem i markerami, nagłośnienie, dostęp do internetu, gastronomia – obsługujemy przerwy kawowe podczas wydarzeń, również serwujemy obiady i kolacje, do wyboru jest wiele pysznych i zdrowych przekąsek i dań
Noclegi – mogą skorzystać Państwo z noclegów w naszych pokojach i apartamentach Hotelu Puławska Residence, śniadanie znajduje się w cenie
Wybierając pakiety konferencyjne, mogą Państwo także zaoszczędzić na organizacji wydarzenia biznesowego. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny – usługi wyceniamy indywidualnie zależnie od ich zakresu, dlatego też mają Państwu pewność, że cena będzie zachęcająca. Przygotowaliśmy ponadto dodatkowe rabaty – prosimy o kontakt i przedstawimy bliżej nasz cennik.
W doborze odpowiednich elementów pakietów konferencyjnych pomogą Państwu nasi doświadczeni Koordynatorzy. Mogą Państwo powiedzieć im o swoich wyobrażeniach związanych z organizacją wydarzenia, a oni zasugerują najlepsze rozwiązania. Również będą stale czuwali nad jego przebiegiem, aby było ono zgodne z założeniami planu, a w razie nieprzewidzianych sytuacji służą wsparciem.
Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi pakietami, wtedy
jesteśmy do usług – prosimy o kontakt!

Kontakt:

Katarzyna Rzeźnik - Sales Manager
mail: krzeznik@pulawskaresidence.com.pl
tel.: 22 241 7693

Robert Błoch - Sales Manager
mail: rbloch@pulawskaresidence.com.pl
tel.: 22 241 7694

 

 

 

Oferty specjalne

od 176 pln

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
od 166 pln

Nocleg - oferta elastyczna!

Nocleg - oferta elastyczna!
Nocleg - oferta elastyczna!
od 166 pln

Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Dłużej czyli taniej  ze śniadaniem
Dłużej czyli taniej ze śniadaniem

Aktualności

Certyfikat Jakości

18.11.2017

Weekend we Dwoje

06.09.2017

Skorzystaj
z
rabatu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij