Reservation

Sale konferencyjne - Warszawa

Hotel Puławska Residence – sale konferencyjne

Hotel Puławska Residence to nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Warszawa to najważniejsze pod względem biznesowym miasto w Polsce i to tu koncentruje się działalność wielu krajowych i zagranicznych firm. Właśnie dlatego oferujemy kompleksową obsługę w ramach wynajmu sal konferencyjnych i usług powiązanych. To u nas można zorganizować nie tylko konferencje, ale również bankiety sympozja i inne spotkania biznesowe.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów. Tworzymy zgrany zespół specjalistów w zakresie obsługi konferencji i jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie przekazane nam wymagania. Hotel Puławska Residence to dobra decyzja, o czym przekonało się już wielu Gości – mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także Państwa życzenia.

Dysponujemy 8 nowoczesnymi salami konferencyjnymi, z czego największa z nich ma powierzchnię 270 m². Nasze sale są elegancko urządzone, klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego. W cenie sal znajdują się ekran, rzutnik, flipchart z papierem i markerami, nagłośnienie, internet, dzięki czemu nie muszą Państwo korzystać z własnych urządzeń. Zależy nam na tym, aby nasze sale konferencyjne spełniły wszystkie życzenia naszych klientów, dlatego dopasujemy je specjalnie dla Państwa. Hotel Puławska Residence zapewnia również noclegi i wyżywienie, wobec tego jesteśmy bardzo dobrym wyborem także wtedy, gdy planowane są wydarzenia kilkudniowe.

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualnego opiekuna, który dba o prawidłowość przebiegu spotkania i jest zawsze do usług. Dzięki temu mogą Państwo uzyskać obsługę na najwyższym poziomie, co jest ważne wtedy, gdy konferencja ma odbyć się precyzyjnie z planem.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszych sal konferencyjnych i oferowanych przez nas usług, prosimy o kontakt. Nasi koordynatorzy będą mogli przygotować dla Pastwa indywidualną ofertę w zachęcającej cenie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pakietów konferencyjnych i zarezerwowania usług w Hotel Puławska Residence w Warszawie!

Special offers

from pln

The lowest rate, the best offer!

The lowest rate, the best offer!
The lowest rate, the best offer!
from 230 pln

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna

Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
Pokój ze śniadaniem - oferta bezzwrotna
from 200 pln

Oferta podstawowa ze śniadaniem

Oferta podstawowa ze śniadaniem
Oferta podstawowa ze śniadaniem

News

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close