rezerwacja

Aktualności

Tymczasowe zawieszenie usług noclegowych

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo Gości, naszych Pracowników oraz ich Rodzin podjęliśmy decyzję o tymczasowym zawieszeniu usług noclegowych świadczonych w Hotelu Puławska Residence. Zważywszy na obecną sytuację w kraju oraz obowiązujące nas regulacje rządowe, nasza działalność będzie wstrzymana w terminie od 30.03.2020 r. do 15.04.2020.

O ewentualnych zmianach i dalszych krokach będziemy Państwa informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie www.

Jednocześnie, zapraszamy do rezerwowania usług na późniejsze terminy, korzystając z rezerwacji telefonicznej pod nr 22 241 75 90 oraz bezpośrednio przez naszą stronę internetową.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 22 241 75 90  oraz adresem email rezerwacje@pulawskaresidence.com.pl        

Życzymy Państwu dużo spokoju na ten niełatwy czas i liczymy, że już niedługo będziemy mogli ponownie powitać Państwa optymistycznie!

Pozostałe aktualności

no news

Oferty specjalne

od 2 998 pln

WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)

WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)
WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)
od pln

Pokój bez śniadania

Pokój bez śniadania
Pokój bez śniadania
od 210 pln

Pokój ze śniadaniem - CENA DNIA

Pokój ze śniadaniem  - CENA DNIA
Pokój ze śniadaniem - CENA DNIA

Aktualności

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij