rezerwacja

Aktualności

Wiosenne konferencje

Tej wiosny zachęcamy do skorzystania z naszego nowego systemu sprzedaży przestrzeni konferencyjnej. Nasz Dział Sprzedaży, bazując na wypracowanej przez grupę Arche filozofii zaufania oraz indywidualnego sposobu traktowania kontrahentów, wypracował zupełnie świeży schemat współpracy. Zajmujemy się Państwem nie tylko podczas negocjacji, w trakcie trwania konferencji, szkoleń, ale także w czasie podsumowania całego wydarzenia, oraz po nim. Zbieramy wszelkie informacje na bieżąco, tak, abyście Państwo uzyskali maksymalnie korzyści z przeprowadzanych spotkań w naszym hotelu. Mają Państwo do dyspozycji dedykowaną osobę- opiekuna konferencji, zajmującą się w czasie trwania tak ważnego dla Państwa wydarzenia w naszym hotelu wyłącznie Państwa gośćmi i ich potrzebami. Pamiętajcie- gdy jesteście gośćmi hotelu Puławska Residence- jesteście najważniejsi.

Do tego możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny pobytu w pokojach hotelowych, standardowych oraz apartamentach. Najlepsza oferta w okolicy lotniska Chopina w Warszawie.

Pozostałe aktualności

no news

Oferty specjalne

od 2 998 pln

WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)

WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)
WYPOCZYWAJ Z ARCHE (4+3 noce)
od pln

Pokój bez śniadania

Pokój bez śniadania
Pokój bez śniadania
od 230 pln

Pokój ze śniadaniem - CENA DNIA

Pokój ze śniadaniem  - CENA DNIA
Pokój ze śniadaniem - CENA DNIA

Aktualności

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij